معرفی مجموعه توییرلی‌ ووها (Twirlywoos)

آشنایی با مجموعه توییرلی‌ ووها (Twirlywoos)

توییرلی‌ ووها مجموعه‌ای طنز با شخصیت‌های بامزه برای خردسالان است. این مجموعه آموزش انگلیسی کودکان، دارای مکالمات کمی است و از نظر زبانی بسیار ساده است. تمرکز این مجموعه روی آموزش لغات و مفاهیم اصلی به انگلیسی مانند “بالا”، “زیر”، “بیشتر از” و … است و در هر قسمت کلمات مرتبط بارها و بارها در موقعیت‌های مختلف تکرار می‌شوند تا کودک به خوبی مفهوم آن لغت را یاد بگیرد.


در هر اپیزود از این مجموعه، توییرلی‌ ووها از قایق قرمز رنگی که در آن زندگی می‌کنند به سمت سرزمین انسان‌ها پرواز می‌کنند و از طریق مشاهده محیط اطراف خود و تجربه یک سری فعالیت‌ها، مفهوم آن قسمت را متوجه می‌شوند و سپس به قایقشان باز می‌گردند.

مجموعه آموزشی Twirlywoos یکی از بهترین مجموعه‌ها برای شروع زبان آموزی است و به طور خاص برای کودکان سه و چهار ساله طراحی شده است، اما سایر رده‌های سنی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. لهجه این مجموعه بریتیش (بریتانیایی) است.

 

دانلود رایگان کارتون توییرلی‌ ووها

اگر به دنبال دانلود کارتون‌های آموزش انگلیسی برای فرزند خود هستید، با مراجعه به وبسایت همه‌چیزدان می‌توانید مجموعه آموزنده Twirlywoos و ۱۰۰ ها مجموعه آموزشی و جذاب دیگر را از وبسایت همه‌چیزدان دانلود و یا به صورت آنلاین و رایگان تماشا کنید:


همچنین اگر از کاربران اندروید هستید، با دانلود اپلیکیشن همه‌چیزدان (آموزش انگلیسی کودکان) به بیش از ۴۰۰۰ قسمت کارتون آموزشی انگلیسی، مناسب کودکان دسترسی خواهید داشت:

دانلود انیمیشن توییرلی‌ ووها (Twirlywoos) در اپلیکیشن همه چیزدان
مجموعه آموزش انگلیسی توییرلی ووها در اپلیکیشن همه‌چیزدان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا