مجموعه استیو و مگی

معرفی مجموعه Steve and Maggie

مجموعه wow english یکی از بهترین مجموعه های آموزشی زبان با لهجه بریتیش مناسب کودکان خردسال و کودکان ابتدایی است که برای رده سنی سه سال به بالا مناسب است.

استیو شخصیت اصلی این مجموعه به همراه دوست کلاغ خود به اسم مگی داستان های شاد و خنده داری را به وجود می آورند و از این طریق به خوبی با کودکان ارتباط برقرار می کنند و همراه با داستان و کلیپ های سرگرم کننده به آموزش زبان می پردارند.

مجموعه Steve & Maggie

آهنگ های موزیکالی که باعث تشویق و انگیزه کودکان به یادگیری می شود که شامل آموزش آب و هوا، وسایل نقلیه،رنگ ها، خوراکی ها و… می باشد. مجموعه استیو و مگی ترکیبی شاد از آموزش و سرگرمی است. 

در این مجموعه زبان انگلیسی به طور مستقیم آموزش داده نمی شود بلکه کودکان به صورت طبیعی و همانند زبان مادریشان آن را فرا می گیرند. در این مجموعه استیو مانند یک معلم با کودکان ارتباط برقرار می کند و با شبیه سازی محیط واقعی از زندگی روزمره به آموزش زبان از طریق تکرار کلمات و جملات باعث تثبیت آنها در ذهن کودک می شود.

تمام قسمت های این مجموعه جذاب و دیدنی رو می توانید از اپلیکیشن همه چیزدان به صورت رایگان و کامل تماشا کنید و از خدمات مشاوره رایگان اپلیکیشن ما برای دو زبانه کردن کودک خود استفاده کنید ما قدم به قدم همراه شما و کودک دلبندتان خواهیم بود.

اپلیکیشن همه چیزدان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *