انیمیشن سارا و اردک

معرفی انیمیشن Sara & Duck

انیمیشن سارا و اردک  یک مجموعه تلویزیونی بریتانیایی است که در 3 فصل، 40 قسمتی برای کودکان تهیه شده. هر قسمت، 7 دقیقه ای و کوتاه می باشد و مناسب کودکان 3 سال به بالا می باشد.

سارا دختر بچه 7 ساله ای با چشمانی بزرگ است که کلاه سبزی بر سر دارد و با دوست اردک خود زندگی می کند. هر قسمت داستان های سارا و دوستش را در قالب یک ماجراجویی ساده اما هیجان انگیز نشان می دهد که جهان را با تخیل خود کشف میکنند.آنها هر روز بازی می کنند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و به بازدید مناطق مختلف می روند و چیزهای جالبی یاد میگیرند.

 این مجموعه چندین جایزه در کارنامه خود دارد، نامزد دریافت جایزۀ هنرهای تلویزیونی و سینمایی آکادمیک بریتانیا و نامزد دریافت جایزۀ انیمیشن بریتانیا و در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب جایزۀ بافتا برای بهترین برنامۀ خردسالان شده است.

این انیمیشن بر تجارب کودکان تمرکز دارد و سارا هر روز چیزهای جدیدی می آموزد.هدف این کارتون کمک به کودکان، برای پیدا کردن دوست، پرورش تخیلات و توانایی حل مشکلات است. مجموعه ی داستانی سارا و اردک دارای  مکالمات بسیار ساده برای سرگرمی و تقویت زبان کودکان است.

تمام قسمت های این مجموعه جذاب و دیدنی رو می توانید از اپلیکیشن همه چیزدان به صورت رایگان و کامل تماشا کنید و از خدمات مشاوره رایگان اپلیکیشن ما برای دو زبانه کردن کودک خود استفاده کنید ما قدم به قدم همراه شما و کودک دلبندتان خواهیم بود.

اپلیکیشن همه چیزدان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *